Fatma TAŞ


Aile Danışmanı, Davranış Bilimci, Psikoloji (Yüksek Lisans) , Yazar, Kişisel Gelişim Danışmanı, NLP Eğitmeni, Yaşam Koçu ve şirketin kurucusudur.

İLGİ EĞİTİM DANIŞMANLIK

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Çamtepe Sokak No:2 Kat:5 Daire:13 Corner Palas Apt.  Göztepe/Kadıköy  İSTANBUL Tel: 0216 567 69 80 Email: bilgi@ilgidanismanlik.com

Safranbolu Belediye Dergisi 2006

AİLE İÇİ EĞİTİM KONFERENSINA İLGİ BÜYÜK OLDU

Safranbolu Belediyesi ve Safranbolu Hanımeli Derneği tarafından Aile içi Eğitim isimli Konferans düzenlendi.

Davranış Bilimleri Eğitim ve yüksek psikoloji Uzmanı Fatma Taş tarafından 13 Mayıs 2006 Cumartesi günü saat 20.30 da Atamerkez’de verilen Konferansa Safranbolu Belediye Başkanı Nihat Cebeci ve eşi ile birlikte çok sayıda Safranbolulu aile katıldı.


Yaklaşık 3 saat süren Konferansta Davranış Bilimleri Eğitim ve yüksek psikoloji Uzmanı Fatma Taş Aile’de eşler arası sorunlar ve çözümleri ile Çocuk psikolojisine değindi.

Konferansın hazırlanmasını ve sunumunu gerçekleştiren Safranbolu Belediyesi Yazı İşleri Müdürü İnci Sungur” bu seminer ailelerimiz tarafından çok ilgi görü ve çok yararlı oldu. Bir çok aile bilmediği merak ettiği çözemediği bir çok konuyu burada aydınlığa kavuşturdu Belediye olarak bu tür etkinliklerimiz önümüzdeki günlerde sıklaşacak” dedi.